ÜGYINTÉZŐI ÁLLÁS

Budapest XIX. kerület
6 éve, 5 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Ügyfélszolgálat
XIX.kerületi autóbérléssel foglalkozó cég keres fiatalos, jó hangulatú csapatába bérbeadási ügyintéző munkatársat.
Munkaidő: Hétfőtől-pentekig, 8-17ig

Munkavégzés helye: Budapest, 19.kerület

Fizetés: nettó 200.000 Ft
Az álláshoz tartotó feladatok:
- kizárólag a bejövő megrendelések alapján, ügyfelek igényeihez autó kiajánlása

- bérlésekhez kapcsolódó szerződések, táblázatok kezelése, naprakészen tartása

- autók átadása, visszavétele a telephelyen, illetve ha az ügyfél igényli, az autó kiszállítása és visszaszállítása a telephelyre

- kapcsolattartás a bérlőkkel
Az álláshoz tartozó elvárások:
- "B" kategóriás jogosítvány

- vezetési gyakorlat

- barátságos, ügyfélbarát kommunikáció

- rugalmasság

- csapatszellem

- angol nyelvtudás (kommunikációs szinten)
Fényképes önéletrajzokat várjuk a hirdetes.allas17@gmail.com e-mail címre.

E-mail tárgya: ÜGYINTÉZŐ
KÉREM JELENTKEZÉSKOR AZ E-MAILBEN MINDENKÉPPEN FELTŰNTETNI, MELYIK ÁLLÁSRA JELENTKEZIK.